Дослідницька діяльність невід’ємна частина професійного фаху соціолога-практика06 Вересня 2024р.

3 вересня 2024 року доцент кафедри соціології к.соц.н. Владислав Горбов (з   командою колег, молодих науковців КНЕУ) презентував  в Укрінформ результати проєкту "Переміщений бізнес у ревіталізації регіональних екосистем", який присвячений стійкості українського бізнесу під час повномасштабного вторгнення.

Цей проєкт фінансується в рамках конкурсу проєктів фундаментальних наукових досліджень, прикладних наукових  та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених МОН України. Владислав Володимирович забезпечував соціологічний супровід цього непростого проєкту, його методологічну та аналітичну складову.

Постійна участь викладачів ОПП «Соціальні та медіа-комунікації» у проєктах та дослідженнях соціально-економічного спрямування істотно підвищує професійну та моральну відповідальність за якість практичної та професійно орієнтованої підготовки наших здобувачів.