Заходи в рамках проєкту Університет "Соціальні ініціативи" - майстер-клас: «Послуги служби зайнятості» (06.05.2024)

6 травня 2024 року, в рамках Університету «Соціальні ініціативи» відбулася зустріч з провідним фахівцем з профорієнтації відділу організації кар’єрного розвитку управління надання соціальних послуг Київського міського центру зайнятості Тамарою Олександрівною Назарок та начальником відділу організації кар’єрного розвитку управління надання соціальних послуг Київського міського центру зайнятості Оксаною Миколаївною Вечоркіною з майстер-класом: «Послуги служби зайнятості».

У заході взяли участь:

- здобувачі вищої освіти першого (бакалаврського) рівня освітніх програм "Менеджмент персоналу" та "Менеджмент соціальної сфери";

- другого (магістерського) рівня вищої освіти освітніх програм "Менеджмент персоналу", "Соціальний менеджмент" та "Соціоекономіка та управління персоналом";

- здобувачі інших освітніх програм;

- викладачі кафедри соціоекономіки та управління персоналом: PhD, доцент Анна Шандар, к.е.н., доцент Людмила Щетініна та ст. викладач Алла Ільєнко, яка виступила модератором зустрічі.

На майстер-класі були розглянуті питання, щодо:

- переліку послуг, що надає Київський міський центр зайнятості;

- особливостей отримання ваучерів на навчання незахищених категорій населення;

- видів та алгоритмів навчання;

- специфіки кар’єрного консультування, профорієнтації та навчання.

Учасники лекції цікавилися такими питаннями, як:

отримання ваучерів для навчання;

створення власного бізнесу безробітною особою;

змінами в структурі послуг Київського міського центру зайнятості та особливостей його роботи.

Висловлюємо щиру вдячність Київському міському центру зайнятості, а також Тамарі Олександрівні Назарок та Оксані Миколаївні Вечоркіній за цікавий майстер-клас і активну участь у формуванні фахових компетентностей майбутніх фахівців освітніх програм, що реалізуються на кафедрі соціоекономіки та управління персоналом!

Остання редакція: 11.09.24