7 травня 2024 р. проведена платформа «Соціоекономічний вектор відбудови України» в межах 91-а щорічної студентської наукової конференції10 Травня 2024р.

За результатами обговорення доповідей, представлених на платформі «Соціоекономічний вектор відбудови України», що була проведена 7 травня в межах 91-а щорічної студентської наукової конференції «Інноваційні проєкти для економічного відродження та конкурентного розвитку України» були визначені кращі наукові роботи. Вітаємо переможців:
1 місце
Бурлаченко Олена, Освітня програма «Менеджмент персоналу», 4 курс з її доповіддю на тему «Характер міжособистісних відносин: наукові засади та оцінка»;
Отрошко Жанна, Присівко Юлія, Яковленко Марія, Освітня програма «Менеджмент персоналу», 3 курс з доповіддю на тему «Автоматизація основних процесів менеджменту персоналу»
2 місце
Заволович Ярослава, Освітня програма «Менеджмент персоналу», 3 курс з темою доповіді «Соціальний інжиніринг у сфері освіти»
Мартиненко Вікторія, Освітня програма «Менеджмент персоналу», 5 курс, з темою доповіді «Ефективний карʼєрний менеджмент як елемент привабливості роботодавця»
3 місце
Новик Валерій, Освітня програма «Менеджмент персоналу, 2 курс з темою доповіді «Зміни у соціально-психологічному кліматі компанії в умовах війни»
Кожара Вероніка, Освітня програма «Менеджмент персоналу», 2 курс з темою доповіді «Сучасні проблеми розвитку громадських організацій в Україні»
Отримала відзнаку і Жебель Альбіна, здобувачка 2 курсу ОП «Менеджмент персоналу».
Бажаємо здобувачам освіти не зупинятися на досягнутому та очікуємо нових наукових звершень!