Факультет управлiння персоналом, соціології та психології

ВІДЗНАЧАЄМО ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПСИХІЧНОГО ЗДОРОВ’Я НА КАФЕДРІ ПЕДАГОГІКИ ТА ПСИХОЛОГІЇ10 Жовтня 2024р.

10 жовтня викладачами і студентами кафедри педагогіки та психології КНЕУ було проведено щорічний захід до Всесвітнього дня психічного здоров’я. Незмінним ініціатором та організатором заходу була  к.психол.н., доц. Ольга ЛОВКА.  До організації також долучилися викладачі кафедри, магістри, аспіранти та випускники.

У цьому році захід  було вирішено символічно назвати «ДРУГЕ ДИХАННЯ», коли в період надзвичайно складних обставин, проблем і стресів, коли здається, що вже нема більше сил йти далі, раптово відкривається друге дихання і ми рухаємось вперед, не зважаючи ні на що.

Першу частину заходу було присвячено першокурсникам-психологам, для яких було організовано психологічний квест, вікторину, заслухані командні виступи-візитівки від академічних груп, в яких студенти могли презентувати себе і свої групи. Також було проведено посвяту психологів-першокурсників у студенти КНЕУ. Студентів привітали Світлана ЦИМБАЛЮК, декан факультету управління персоналом, соціології та психології, Марина АРТЮШИНА, завідувач кафедри педагогіки та психології. Також студенти могли познайомитись та поспілкуватись між собою та викладачами кафедри.

До заходу також традиційно долучилися практичні психологи, які поділилися зі студентами своїм безцінним досвідом

Майстер-клас «Психосоматична релаксація», проведений Ларисою ДОВЛАД, доценткою Віденського інституту нейропсихотерпії, психоаналітиком-психосоматиком, керівницею секції Травмафокусу в УСП, засновницею Школи психоаналітичної психосоматики, на якому можна було навчитись технікам зняття стресу та напруги.

Майстер-клас «Як психологу вести свої соцмережі», проведений Анною НАГІБІНОЮ, підприємицею, слухачкою курсів Інституту бізнес-освіти ім. А. Поручника з практичної психології, на якому можна було  дізнатися про принципи та стратегії ефективного використання соціальних мереж для пред'явлення себе і побудови успішної кар'єри психолога.

Майстер-клас «Знайомство з темою суїциду», проведений студенткою 2-го курсу КНЕУ Стефанією ІОФФЕ, присвячений вивченню психологічних характеристик суїциду, його ознак, міфів та фактів, а також способів психологічної допомоги для його попередження.

Майстер-клас «Чому символічне мислення допомагає вижити?», проведений Людмилою ГРЕБІНЬ, психологинєю, психотерапевткою, старшою науковою співробітницею лабораторії консультативної психології та психотерапії Інституту психології ім. Г. Костюка НАПН України, супервізором УСП, головою секції кататимно-імагінативної психотерапії УСПП, на якому було представлено метод символ-драми (кататимно-імагінативної психотерапії).

Трансформаційна гра «Втілюємо мрію в життя», проведена  Ольгою БУЧИНСЬКОЮ, психологинею, психотерапевткою (напрямки: гештальтпідхід, психодрама, екзистенційний аналіз і логотерапія), учасницею волонтерських проектів «Психологи на війні», «Серце Азовсталі», в якій можна було дізнатися, як реалізувати свої мрії.

Онлайн-лекція «Робота з невизначеними втратами в психотерапевтичній практиці», проведена Оленою АРСІРІЙ, психологом, акредитованим гештальт-терапевтом ВОППГП, екзистенціальним терапевтом, супервізором (спеціалізації: «Робота з кризами і травмами», «Арт-терапевтичні методи», «Робота із сексуальністю», «Терапія та коучинг організацій») та Сергієм БОЛДИРЄВИМ, психологом, акредитованим гештальт-терапевтом ВОППГП, супервізором (спеціалізації: «Екзистенціальний підхід в гештальт терапії», «Гештальт-терапія організацій», «Робота з групами в гештальт-терапії»).

ВЕЛИКА ПОДЯКА ОРГАНІЗАТОРАМ І УЧАСНИКАМ  ЗАХОДУ ЗА КОРИСНИЙ ДОСВІД І ЧУДОВЕ СПІЛКУВАННЯ, ЩО ДОЗВОЛИЛО ВСІМ ТРОХИ ПОКРАЩИТИ СВОЄ ПСИІЧНЕ ЗДОРОВ’Я ТА ОТРИМАТИ  ДРУГЕ ДИХАННЯ!