Навчальний візит студентів до Третього Римського Університету в рамках проєкту Erasmus PAGOSTE (13-26.11.2022)29 Листопада 2022р.

13-26 листопада 2022 року у рамках Erasmus+ проєкту «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)» студентки спеціальності «Професійна освіта (Економіка)» Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Ілона  Сокол та Софія Уманець разом зі студентами українських університетів – партнерів взяли участь у навчальному візиті до Третього Римського Університету (Італія).

Під керівництвом професора Джованні Серрастуденти мали змогу ознайомитися із системою професійної підготовки в Італії та напрямами розвитку професійних компетентностей викладачів.

Студенти відвідали кілька італійських державних і приватних закладів, які займаються професійним навчанням: державну професійну школу «Domizia Lucilla» та приватний професійний центр «Borgo Ragazzi don Bosco». Студенти мали змогу поспілкуватися з викладачами професійного навчання та викладачами університетів, які викладають на курсах з підготовки вчителів.

Під час навчального візиту студенти отримали корисну інформацію, яку зможуть втілювати в подальшій професійній діяльності. Результатом навчального візиту студентів стали розроблені  пропозиції щодо удосконалення професійної освіти України:

• запровадити більш структурований процес наймання;
  • підвищити якість підготовки викладачів;
  • налагодити тіснішу співпрацю між закладами професійної освіти, університетами, компаніями та органами державної влади.

Позитивним результатом навчального візиту студентів стало також бажання розвивати професійну освіту в Україні та вдосконалювати свою педагогічну майстерність.

This project has been funded with support from the European Commission. The European Commission’s support for the production of this publication does not constitute an endorsement of the contents, which reflect the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein