Воркшоп проєкту Erasmus UTTERLY в Університеті Версаль-Сен-Кантен-ан-Івлін (Франція) (04-10.12.2022)10 Грудня 2022р.

04-10 грудня 2022 року в Університеті Версаль-Сен-Кантен-ан-Івлін(Франція) відбулася зустріч консорціуму у межах проєкту Еразмус+ «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання (UTTERLY)» № 619227-EPP-1-2020-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP.

Ян Борм, віце-президент з міжнародних зв’язків Університету Версаль-Сен-Кантен-ан-Івлін презентував інформацію про університет та його міжнародну діяльність. Французькі партнери поділилися досвідом щодо реалізації викладацьких та дослідницьких компетентностей під час викладання дисциплін та проведення наукових досліджень.

Аста Раупелєне та Айсте Рагаускайте (Університет Вітовта Великого, Литва) презентували систему внутрішнього забезпечення якості, структуру та завдання Центру розвитку професійних компетенцій та модель розвитку компетенцій для академічного та неакадемічного персоналу.

Представники Вроцлавського технічного університету (Польща) та Байройтського університету (Німеччина)провелитренінги з розробки нових навчальних програм(Маріуш Мазуркевич) таміжкультурних комунікації в міжнародних проєктах(Ніколай Тойфель).

Українські партнери презентували результати та заплановані активності в межах реалізації проєкту.

Світлана Цимбалюк та Олена Булавіна (Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана) поділилися досвідомрозробки Стратегії досконалості викладання, створення Центру досконалості викладання, розробки Положення про Центр та створення програм з досконалості викладання.

This project has been funded with support from the European Commission. The European Commission’s support for the production of this publication does not constitute an endorsement of the contents, which reflect the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein