Переможці засідання кафедральних платформ «Філософія економіки», «Культурологія. Релігієзнавство. Етика» та «Історія філософії», які посіли 1-ші місця ) виступили з доповідями на факультетському круглому столі21 Травня 2019р.

21 травня 2019 року відбувся круглий стіл на тему: «Інтеграція науки та бізнесу як передумова соціально-економічного розвитку України» факультету управління персоналом, соціології та психології (у рамках проведення ІІ туру 86-ї студентської наукової конференції «Інноваційна Україна: креативні ідеї та проекти»).

Переможці засідання кафедральних платформ «Філософія економіки», «Культурологія. Релігієзнавство. Етика» та «Історія філософії», які посіли 1-ші місця (Грищенко Ю.Ю.,  Плахтій К.Г., Мироненко А.І.,Марченко С.А., Миргородська О.І.) виступили з доповідями на факультетському круглому столі.

Результати участі студентів у засіданні круглого столу на тему: «Інтеграція науки та бізнесу як передумова соціально-економічного розвитку України»факультету управління персоналом, соціології та психології (у рамках проведення ІІ туру 86-ї студентської наукової конференції «Інноваційна Україна: креативні ідеї та проекти»):

1. Юрій Грищенко, Катерина Плахтій (факультет МЕіМ, 2 гр., 2 курс. Наук. керівник:  к.філос.н., доц. Дєдяєва І.П.) посіли ІІ місце.

2. Марченко Світлана, Миргородська Ольга(факультет МЕіМ, 10 гр., 2 курс. Наук. керівник:  к.філос.н., доц. Северин-Мрачковська Л.В.) були нагороджені грамотою у номінації «Системність авторського підходу».

За підсумками проведення засідання круглого столу вказані вище студенти були відзначені керівництвом факультету та нагороджені почесними грамотами. На засіданні кафедри 28 травня 2019 р. прийнято рішення надати можливість студентам, які зайняли І-ІІІ місця, опублікувати тези своїх доповідей у збірнику матеріалів 86-ї студентської наукової конференції «Інноваційна Україна: креативні ідеї та проекти».