Факультет управлiння персоналом, соціології та психології

Стажування у Валенсії28 Грудня 2017р.

З 20 листопада по 3 грудня 2017 року відбулося стажування в Університеті Валенсія викладача факультету управління персоналом соціології та психології,  кафедри педагогіки та психології к. пед. н., доц. Янчарської Л.В. за програмою ERASMUS + project "Improvingteachereducationforappliedlearninginthefieldofvocationaleducation (ITE-VET) – 574124-EPP-1-2016-1-DE-EPPKA2-CBHE-JP".

За період стажування надано можливість ознайомитися та проаналізувати  навчальний план підготовки магістрів майбутніх викладачів, змістом дисциплін професійного навчання, організацією педагогічної практикистудентів Університету Валенсії. Відвідано лекції викладачів FernandoMarhuenda, JoanAparisi, AliciaRos, MariaJoseChisvert,EstebanBunolo.В Університеті Валенсії значна увага приділяється практичній підготовці студентів до майбутньої професійної діяльності.

Особливої уваги заслуговує професійна освіта та освіта дорослих в Іспанії,що зосереджена на наданні освітніх послуг у сфері професійного навчання, гуманітарної та соціальної освіти, профорієнтації, підвищення кваліфікації з різни напрямів та ін.. У Центрі освіти дорослих«СEFIRE»та професійної освіти «FOREM-PV» ознайомилися із організаційно структурою, напрямами навчання, що пропонують центри, дізнались про особливості системи освіти в Іспанії та Валенсії зокрема.