Навчально-практичний семінар04 Жовтня 2017р.

02.10.2017 на базі кафедри педагогіки та психології відбувся навчально-практичний семінар «Прикладні аспекти позитивної психотерапії в системі вищої освіти» за участі доктора філософії в області психології, майстер-тренера WAPP (Всесвітня асоціація позитивної і транскультуральної психотерапії), члена ради директорів WAPP Стефанки Томчевої (Болгарія).

В заході також взяли активну участь: декан ФУПСтаП, д.е.н., професор С.О.Цимбалюк; в.о.завідувача кафедрою педагогіки та психології, к.психол.н., доцент Л.В.Корват; директор Консультаційно-інформаційного центру «Позітум» С.Отенко; викладачі кафедри педагогіки та психології В.В.Завірюха, Д.Г.Лавриненко, Ю.О.Матвієнко, Л.М.Журавська. Серед запрошених представників інших кафедр та гостей були: Т.Н.Шкода, А.О.Василенко, А.Бельська, А.Скітська.

Серед слухачів були переважно майбутні психологи 1-го та 2-го курсів (групи УП-101, УП-102, УП-201, УП-202). Студенти задавали цікаві та глибокі запитання, приймали участь в дискусії, наводили приклади вирішення соціально-психологічних проблем у своєму житті.

Учасники також відвідали Музей історії КНЕУ, досвідчений фахівець якого Л.Й.Рінгіс ознайомила зі славетною історією нашого вузу.

За результатами семінару намічено можливі шляхи співпраці кафедри педагогіки та психології КНЕУ з WAPP, а також окреслено можливості підготовки психологів в руслі основ позитивної психотерапії шляхом використання можливостей варіативної частини навчального плану.