Всеукраїнський День психолога у КНЕУ23 Квітня 2019р.

23 квітня 2019 року у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» відбулося святкування Всеукраїнського Дня психолога. Кафедрою педагогіки та психології було організовано проведення семи майстер-класів практикуючими психологами, а саме: «Яка моя головна роль у житті?» (Нестеренко Олена, реєстровий психотерапевт Української спілки психотерапевтів (далі УСП)); «Сновидіння наяву або психоаналіз за допомогою образів - вступ до методу кататимно-імагінативної психотерапії» (Гребінь Людмила, старший науковий співробітник Інституту психології ім.Г.С.Костюка НАПН України, супервізор реєстру УСП); «Арт-терапія: історія та сучасність» (Бернацька Олена - практикуючий психолог, сімейний і перинатальний психотерапевт, арт-терапевт, член УСП); «Символізація психологічної травми: робота з метафорою в психоаналізі» (Якушик Сергій, практикуючий психолог); «Робота зі стресовими розладами методом психологічного тренінгу» (Канська Наталія, практикуючий психолог); «Здоровий образ життя як основа особистісної гармонії» (Бкун Оксана, бізнес-тренер); «Що таке залежні стосунки та як їх виправити?» (Василенко Олег, психолог, гештальт-терапевт, голова правління Всеукраїнської асоціації терапії залежностей, власник тренінгового центру «Платформа Тверезості»).

Також спільно з науковцями Інституту соціальної та політичної психології НАПН України було проведено круглий стіл, на якому розглядалися проблеми суспільної толерантності, дискримінації, а також технології маніпулювання свідомістю.

Ввечері студентами спеціальності «Психологія» була проведена психологічна вечірка  PsychoPARTY.

Дякуємо усім психологам, студентам, науковцям і викладачам за чудове свято і сподіваємося, що цей досвід буде надихати усіх нас на нові креативні і корисні заходи!