День психічного здоров’я 201910 Жовтня 2019р.

Кафедра педагогіки та психології КНЕУ другий рік поспіль відзначила Всесвітній день психічного здоров’я. З цієї нагоди відбулася низка заходів.

1) Майстер-клас «Їж, учись, кохай…», присвячений дослідженню харчових навичок, їхнього зв’язку з емоціями та поведінкою. Провели Ніколай Мирошниченко, лікар, клінічний психолог, акредитований гештальт терапевт, супервізор, асоційований тренер (ВОППГП) і Юліана Гладишева: практичний психолог, сертифікований гештальт терапевт (ВОППГП), ведуча терапевтичних груп, член асоціації лікарів та психологів "Розлади харчової поведінки. Терапія та превенція", експерт ЗМІ з харчової поведінки.

2) Майстер-клас «Психологія щастя. Енергія осені». Як правильно розпоряджатися своєю енергією. Хто / що краде нашу енергію, як їх визначити і що з цим робити?! Ведуча: Шаповал Тетяна – психолог, психотерапевт, гештальт терапевт. Спеціаліст з психосоматики, залежностей.

3) Майстер-клас «Катамаран» Про здорові та нездорові відносини («Від залежності до взаємозалежності). Провели Вікторія Карпачова – лікар-психіатр вищої категорії, акредитований гештальт терапевт і Наталія Назаренко – клінічний психолог, акредитований гештальт терапевт.

Ще однією подією стало прийняття студентів-першокурсників у психологічну сім’ю кафедри педагогіки та психології і урочисте посвячення їх у превенти психічного здоров’я. Студенти склали присягу під урочисту церемонію, яку провели старшокурсники Мирошник Давид і Кузнецов Кирило разом з викладачами.

Після цього команди студентів різних курсів взяли участь у неймовірному квесті, присвяченому психології та психічному здоров’ю, створеному і проведеному креативними студентками 4 курсу Кондратюк Анею, Костіковою Олею, Артеменко Наталкою, Бесараб Дашею, Мокринською Катею, Поїденчук Машею, Смірновою Світланою та ін.

Також відбувся професійний лекторій на теми, присвячені різним аспектам психічного здоров’я, в якому взяли участь студенти 1, 2 і 4 курсів.

1. Вплив когнітивного дисонансу на психічне здоров’я. Кузнецов Кирило.

2. Фобії та як вони з’являються. Федоренко Дарина.

3. Стресостійкість особистості й способи подолання стресу. Свирида Марія.

4. Що таке фрустрація і як вона впливає на здоров’я. Шевела Дана.

5. Кольори у нашому житті. Кононенко Тетяна, Солонько Аня.

6. Типологія особистості за Ненсі Мак-Вільямс. Проскуренко Даша.

7. Видатні психоаналітики про складові психічного здоров’я. Оранська Богдана, Кошкіна Євгенія, Демчук Влада.

8. Гуманістична психологія про здорову особистість. Самоактуалізація особистості як основна умова психічного здоров’я. Концепція здорової особистості А. Маслоу. Ліннік Жанна, Осіпова Віка, Федотова Тетяна.

9. Про що каже ваш Instagram. Агаева Вікторія, Ращенко Аня, Глухенька Оля, Бороніна Маргарита.

Дякуємо усім студентам, гостям і колегам, хто взяв участь в організації та проведенні свята. Дякуємо декану факультету Управління персоналом, соціології та психології за підтримку і допомогу в організації нашої події.