Долучаймося до проектів Еразмус10 Жовтня 2019р.

10 жовтня 2019 у головному корпусі університету КНЕУ пройшов інформаційний івент «Долучаймося до родини Еразмус+» у рамках світового флешмобу #ErasmusDays.

Еразмус+ – це найбільша програма ЄС у сфері освіти, професійної підготовки молоді та спорту. Декан факультету управління персоналом, соціології та психології С.О. Цимбалюк розповіла про участь викладачів та студентів КНЕУ у проекті «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання (ITE-VET)» № 574124-EPP-1-2016-1-DE-EPPKA2-CBHE-JP та коротко про успішну реалізацію інших проектів.

Новий проект «Нові механізми партнерського управління та стандартизації професійної освіти в України (PAGOSTE)» (2020-2023) презентувала О.Ю. Саркісова.

О.А. Чабанюк інформувала про реалізацію проекту «Створення інституту омбудсмена з прав студентів» (2015-2019).

Студентам було запропоновано інтерактивну гру «Правильно чи неправильно?», вирішити кросворд «Чи знаєте ви терміни програми Еразмус+?» та флешмоб «Долучаймося до родини Еразмус+».