Синергія ЕразмусPlus ITE-VET і PAGOSTE проєктів. Імплементація результатів ITE-VET проєкту в УІПА17 Квітня 2020р.

14 квітня 2020 р. в Українській інженерно-педагогічній академії (УІПА) відбулося засідання Вченої ради в он-лайн форматі.

Під час засідання завідувачка кафедри  педагогіки, методики та менеджменту освіти, проф. Наталія Брюханова презентувала членам Ради Erasmus+ проєкт PAGOSTE «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні».

Вчена рада обговорила та підтримала започаткування в УІПА нової  освітньо-професійної програми «Економічна та бізнес-освіта» за спеціальністю 015 «Професійна освіта (Економіка)» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.

Освітньо-професійна програма започатковується на основі результатів реалізації проєкту Erasmus+ «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання (ITE-VET)», досвіду й кращих практик Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.