Запрошуємо до участі в онлайн круглому столі Еразмус проєкту PAGOSTE на тему: «PAGOSTE: Результати та використання. Створення покрокової Інструкції з впровадження партнерського управління для ВНЗ України»23 Грудня 2023р.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі в онлайн круглому столі, який організовується в рамках Еразмус проєту PAGOSTE на тему: «PAGOSTE: Результати та використання. Створення покрокової Інструкції з впровадження партнерського управління для ВНЗ України»

Організатор: Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського (Одеса)

Дата та орієнтовний час проведення: 12 січня 2024 з 10:00 до 18:30

Місце проведення: онлайн платформа ZOOM

Мова: українська, англійська, німецька

Цільова аудиторія: викладачі та управлінці закладів вищої, фахової передвищої та професійно-технічної освіти, задіяні в професійній підготовці викладачів професійно-технічної освіти (ПТО), державні посадовці у сфері освіти та всі зацікавлені в питаннях професійної освіти та підготовки викладачів професійної освіти

Критерії участі: залучення до навчання та управління професійною освітою та професійною підготовкою майбутніх викладачів закладів ПТО

Посилання для реєстрації: https://forms.gle/SwcQzRBqHMGMBvub7

Реєстрація триває з 25 грудня 2023 року до 08 січня 2024 року включно і є обов'язковою.

Зареєстровані учасники отримають перед заходом посилання на онлайн платформу та програму заходу.

Кількість місць обмежена.

Участь безкоштовна.

За бажанням учасників і за умови участі у заходах круглого столу не менше 70 % часу та ідентифікації на платформі ZOOM (повне прізвище та ім’я) після завершення заходу можуть бути видані електронні сертифікати учасників за підписом організатора заходу.

У випадку виникнення питань прохання звертатись до організаторів за електронною адресою: garafmalen@gmail.com

Будемо раді бачити Вас серед учасників!

З повагою, проєктна команда PAGOSTE