Тренінг «Управління професійною освітою викладачів ПТО в університетських коледжах педагогічної освіти в Австрії» у рамках проєкту Erasmus PAGOSTE (04.12.2020)04 Грудня 2020р.

04 грудня 2020 року у рамках міжнародного проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)» продовжувалися тренінги для зацікавлених осіб у підготовці викладачів професійної освіти.

Четвертий день тренінгу на тему «Управління професійною освітою викладачів ПТО в університетських коледжах педагогічної освіти в Австрії» був організований Віденським університетом економіки та бізнесу (Австрія).

Тренери — Розанна Штейнінгер, Інститут бізнес-освіти, Віденський університет економіки та бізнесу, та Нора Чеховські, Університет педагогічної освіти Верхньої Австрії.

Серед учасників – представники закладів вищої, фахової передвищої та професійно-технічної освіти, навчально-методичних центрів ПТО,Міністерства освіти та науки України.

Під час тренінгу учасники дізналися про:

• професійні школи та професійну підготовку викладачів професійної освіти і навчання в Австрії (структуру австрійської системи професійної освіти та навчання, вимоги до вступу до університету, структуру навчання);
  • особливості розробки освітніх програм в педагогічних ЗВО Австрії (правові засади та процес розробки навчального плану (освітньої програми), участь стейкхолдерів у розробці освітніх програм);
  • специфіку освітньої програми для підготовки викладачів для закладів професійної освіти і навчання середнього рівня в педагогічному ЗВО Верхньої Австрії (складання кваліфікаційного тесту, структуру навчального плану та курсів).

Із матеріалами презентацій можна буде ознайомитися на сайті проєкту https://pagoste.eu.

This project has been funded with support from the European Commission. The European Commission’s support for the production of this publication does not constitute an endorsement of the contents, which reflect the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein