Вітаємо зі святом Святого Миколая та Днем Збройних Сил України!06 Грудня 2023р.

Кафедра педагогіки та психології факультету управління персоналом, соціології та психології Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана вітає з Днем Збройних сил України та Святом Святого Миколая!

Бажаємо нашим захисникам здоров’я і скорішого повернення додому, а всім нам перемоги, миру і щасливого майбутнього!

До свят кафедрою було організовано чудовий захід – студенти та викладачі підготували та відправили військовим подарунки – різноманітні смаколики та листи з побажаннями.

До заходу залучилися студенти-психологи - магістри першого року навчання та бакалаври ( групи УП-103, УП-203, УП-204), а також студенти з юридичного інституту КНЕУ.

Дякуємо усім учасникам та організаторам заходу - викладачам кафедри Колесніченко Л.А., Музичко Л.В. та Ловкій О.В. за корисну і потрібну справу.

З такими людьми ми обов’язково переможемо ворога! Слава Україні!