Презентація освітньо-наукової програми «Бізнес-освіта та тренерство» на звітній науково-практичній конференції Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України за 2023 рік13 Березня 2024р.

13 березня 2024 року викладачі кафедри педагогіки та психології Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана взяли участь у секційному засіданні «Педагогічне партнерство як чинник якісної фахової підготовки майбутніх педагогів в умовах воєнних реалій: досвід мережевої взаємодії» звітної науково-практичній конференції Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України за 2023 рік «Мережева взаємодія Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна НАПН України та закладів освіти України і зарубіжжя».

Розглядалися актуальні проблеми освітньо-наукової діяльності та презентувався досвід наукових інститутів, закладів вищої освіти щодо їх наукового аналізу та вирішення.

Зокрема, Кулалаєва Наталя Валеріївна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки та психології Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана здійснила доповідь на тему «Освітньо-наукова програма підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти «Бізнес-освіта та тренерство»: професійні можливості та перспективи». Доповідь викликала цікавість та жваве обговорення. Дискусія стосувалася перспективності створення міждисциплінарних програм та проблем реалізації міждисциплінарних програм прикладного спрямування.