Результати Олімпіади з психології серед здобувачів спеціальності 053 «Психологія»04 Квітня 2024р.

У лютому 2024 року здобувачі спеціальності 053 «Психологія» 1-5 курсів прийняли участь в Олімпіаді з психології, яку організували та провели викладачі кафедри педагогіки та психології. Загалом взяли участь 58 осіб. Виражаємо всім учасникам вдячність та повагу за Вашу зацікавленість та активність! Хочемо привітати переможців, які показали найвищі результати, продемонстрували професійні компетентності як у аналізі теоретичних проблем, так і у розв’язанні практичних кейсів. Вітаємо найкращих!

Перше місце: Ужвій Ольга (серед здобувачів 1-2 курсів), Вигулярна Анна (серед здобувачів 3-4 курсів), Одійчук Марта (серед магістрантів).

Друге місце: Голуб Ангеліна (серед здобувачів 1-2 курсів), Марусенко Анна (серед здобувачів 3-4 курсів), Білик Валентина (серед магістрантів).

Третє місце: Данілевич Анастасія, Колесніченко Анастасія, Харченко Катерина (серед здобувачів 1-2 курсів), Мельник Вероніка, Тимошенко Дарина (серед здобувачів 3-4 курсів).

Організаційний комітет: канд. психол. н., доцент В.В. Завірюха, канд. пед.н., доцент Т.О. Ковалькова, доктор психол. н., професор О.В. Савченко