День психічного здоров'я у КНЕУ13 Жовтня 2023р.

Студенти-психологи КНЕУ – майбутні організаційні, соціальні та економічні психологи, – відмічають день психічного здоров’я, згуртовуючись. Творча команда магістрантів кафедри педагогіки та психології, Тетяна, Влад, Крістіна і Аня за натхненням викладачів, Ловкої Ольги Володимирівни та Лавриненка Дениса Гійовича, розробили і провели психологічний квест, в якому взяли участь 7 команд від усіх академічних груп 1 і 2 курсів. У команд були групи підтримки та репортери, які знімали для доброї пам’яті пригоди своїх команд. Команди вирішували цікаві і веселі завдання, розв’язували психологічні ребуси. Звісно, є переможці, але найголовніше – студенти різних груп і курсів побачили один одного, перезнайомилися, краще взнали своїх одногрупників у спільній справі, відволіклися від негараздів військово часу. Спілкування і командна взаємодія, взаємопідтримка та згуртована співпраця – найкращий засіб для психічного здоров’я, особливо у важкі часи.

Текст новини підготувала Ловка О.В.

Окрема подяка за фоторепортаж нашій магістрантці Вікторії Осіповій!)