Факультет управлiння персоналом, соціології та психології

«Тримаємо менталку: обмін досвідом»22 Квітня 2026р.

22 квітня 2026 року доц. кафедри педагогіки та психології Ловкою О.В. проведено освітньо-комунікаційний захід на тему: «Тримаємо менталку: обмін досвідом»,  що був приурочений до Всесвітнього Дня психології.

У заході взяли участь викладачі та студенти кафедри педагогіки та психології КНЕУ імені В. Гетьмана, а також почесні гості - військовослужбовці і військова психологиня.

Родзинкою зустрічі був виступ Дар’ї Ковальчук — засновниці Інституту нейроенергетичної кінезіології в Україні та країнах Балтії, викладачки міжнародної програми з підготовки кінезіологів «Практик кінезіології, базовий рівень», викладачки поглиблених курсів із кінезіології, старшої викладачки Інституту нейроенергетичної кінезіології в Австралії, засновниці та голови ГО IKOS «Міжнародний кінезіологічний відкритий простір», яка зійснила презентацію-демонстрацію методу нейрокінезіології.

Захід був спрямований на об’єднання спільних зусиль з підтримки ментального здоров’я, подолання стресу та розвитку стресостійкості та був проведений в невимушеній душевній атмосфері в доброму гуморі, з творчою наснагою.

Дякуємо всім учасникам і організаторам заходу! Разом до Перемоги!