Workshop щодо особливостей ведення підприємницької діяльності в умовах війни в Україні11 Грудня 2023р.

05 жовтня 2023 року стартував щорічний workshop з власником та директором ТОВ «ЄВРОТЕЛЕКОМ» Павлом Булавіним в рамках навчальних дисциплін «Економічна психологія» та «Психологія підприємницької діяльності» для здобувачів освітньо-професійних програм «Економічна та бізнес-освіта» та «Економічна та соціальна психологія» кафедри педагогіки та психології. Обговорювалися питання щодо особливостей ведення підприємницької діяльності в умовах війни в Україні, перспективні напрями та тенденції розвитку підприємництва, професійні та особистісні характеристики, які дозволяють підприємцям успішно працювати в сучасному бізнес-середовищі.

А з 05 по 08 грудня 2023 року вже здобувачі обох освітньо-професійних програм презентували результати власних проєктів щодо підприємницьких ідей у сфері надання психологічних послуг та підвищення ефективності бізнес-процесів в українських компаніях. Для оцінювання запропонованих ідей були залучені як викладачі кафедри, так і представники бізнес-організацій.

В результатів проведених заходів від ТОВ «ЄВРОТЕЛЕКОМ» було запропоноване фінансування двом бізнес-проєктам: 1. платформа продажу психологічних книжок/блокнотів з комплексом психологічних практик, тестів, вправ для самопізнання та допомозі собі «Sense: keepbalance»від команди з УП-203 у складі Д.Жернової, Д.Недопьокіної, І.Малюги та 2. створення чат-боту з психологічної підтримки «Soul&MindHelp»від команди з УП-204 у складі А.Малашенкова, А.Журило, А.Ігнатенко, А. Ярмулківської; та представникам ще трьох команд – доопрацювати проєкти та продовжити обговорювати можливості фінансування їх впровадження.

Здобувачі УБ-401 Л.Арнаутова, О. Яцун, О.Левченко, Т. Виссал, А. Сатиренко та Ю.Перевеслов, поділившись на дві команди, розробляли програми підвищення ефективності діяльності компаній ІТ-сектору (ТОВ «ЄВРОТЕЛЕКОМ», ТОВ «HOREKER») та закладу ресторанного бізнесу в м. Києві. Частково ця робота в часі перетиналася із проходженням виробничої практики, що дало можливість здобувачам 4-го курсу більш детально опрацювати власні ідеї. Представлені результати та напрацьовані рекомендації дуже схвально були оцінені представниками зацікавлених компаній, частково взяті до уваги директорами, а також запропоновано втілити деякі ідеї у практику роботи ресторану«ЮNІСТЬ»керуючим цього закладу.

Представниками компаній були відмічені креативність пропозицій, нестандартне бачення майбутнього, відповідальне ставлення до завдань, а також високий рівень підготовки здобувачів, за що висловлювалася подяка всьому педагогічному колективу КНЕУ імені Вадима Гетьмана.