Соціально-психологічна служба: зустріч зі старостами15 Жовтня 2020р.

7 жовтня 2020 року відбулася перша онлайн зустріч психологів Соціально-психологічної служби КНЕУ зі старостами перших курсів з використанням ZOOM-платформи.

Головна мета заходу полягала в розкритті ролі старости в студентському житті. З урахуванням розкладу навчального процесу зустріч мала дві ідентичні лінійки, у яких взяло участь 85 старост.

З повідомленням про Центр виховної роботи та соціальної адаптації студентів, напрямки його діяльності виступила директор Чабанюк Ольга Анатоліївна.

Психологи Соціально-психологічної служби Бойчук Олена Сергіївна та Корват Лариса Володимирівна розкрили питання про права і обов’язки старости, про врахування типології сучасних студентів у ефективній взаємодії з одногрупниками, про особливості формування сприятливого соціально-психологічного клімату в академічній групі, поінформували, з яких питань і в яких випадках варто звертатися до психолога.