Підсумки Олімпіади з педагогіки30 Березня 2021р.

22 березня 2021 року секцією «Професійна освіта» кафедри педагогіки та психології було проведено Олімпіаду з педагогіки

Учасниками Олімпіади були студенти 2 та 3 курсу  спеціальності «Професійна освіта (Економіка)» освітньо-професійної програми «Економічна та бізнес-освіта».

Олімпіада проводилася з метою  узагальнення знань з основних понять педагогіки, популяризації педагогічної професії, розширення професійного педагогічного простору, створення умов для формування у студентів мотивації до самоосвіти, формування професійної культури та ідентичності майбутніх педагогів.

Переможцями Олімпіади стали:

1 місце Римар Віолетта та Миколаєнко Катерина

2 місце Пилипончик Богдана

3 місце Лизун Анастасія та Мирошник Алла

Вітаємо учасників та переможців Олімпіади, та закликаємо і у подальшій навчальній та професійній діяльності завжди прагнути до успіху, проявляти креативність та прагнення до самовдосконалення!