Досвід європейських колег щодо планування та забезпечення професійного розвитку викладачів07 Лютого 2023р.

7 лютого 2022 року на засіданні кафедри педагогіки та психології були представлені підсумки участі к.економ.н, доц. Олени Булавіної у міжнародній навчальній програмі «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання (UTTERLY)» в Університеті Версаль-Сен-Кантен-ан-Івлін (Франція).

Даний навчальний візит відбувся 4-10 грудня 2022 року у межах проекту Erasmus + «Центри сертифікації викладачів: інноваційні підходи до досконалості викладання (UTTERLY)» № 619227-EPP-1-2020-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP.

У межах навчального візиту був вивчений досвід європейських партнерів щодо планування та забезпечення професійного розвитку викладачів, а також презентований досвід КНЕУ щодо імплементації парадигми вдосконалення викладання на інституційному рівні.

На засіданні були обговорені перспективи застосування набутого досвіду у змісті підготовки майбутніх викладачів професійної освіти, а також системі підвищення кваліфікації викладачів КНЕУ.

Презентація доповіді