Акредитація освітньо-професійної програми «Економічна та соціальна психологія»09 Березня 2023р.

З 8 по 10 березня 2023 року в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбувалася робота експертної групи із проведення акредитаційної експертизи освітньої програми «Економічна та соціальна психологія».

Експертна група для проведення акредитаційної експертизи працювала у такому складі:

БАРЧІ Беата Василівна, кандидат психологічних наук (Мукачівський державний університет) - керівник експертної групи;

СМАЛИУС Людмила Пикифорівна, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри психології (Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького);

МУХША-ЧОЛ Любов Яківна (Державний заклад вищої освіти «Університет мспсджмснту освіти», здобувач вищої освіти).

У ході проведення експертизи освітньо-професійної програми «Економічна та соціальна психологія» відбулися онлайн-зустрічі експертів із  учасниками фокус груп – керівництвом Університету, гарантом та проєктною групою ОПП «Економічна та соціальна психологія», викладачами, здобувачами вищої освіти, представниками органів студентського самоврядування, адміністративним персоналом, випускниками ОПП, роботодавцями та ін. Здійснювався огляд матеріально-технічної бази, що використовується під час реалізації ОПП.

Експертна група відмітила високий рівень якості освітньої діяльності, потужну матеріальну базу та професіоналізм у реалізації підготовки бакалаврів з психології у КНЕУ.