Навчальна практика здобувачів ОПП «Економічна та соціальна психологія» (2020 р.)11 Травня 2020р.

Навчальна практика у 2020 р. відбувалася у спеціальних умовах. Такими спеціальними умовами були зустрічі у вигляді онлайн-конференцій на платформі Zoom у період карантину, запровадженого під час ковідної епідемії, (травень 2020 р.). Викладачі організували онлайн-зустрічі з психологами-практиками.

З відеозвітами щодо проходження практики можна ознайомитись за посиланнями:

04 травня — вступна ознайомча лекція-конференція задля отримання інформації про подальшу навчальну практику та про діяльність практичного психолога і психотерапевта у ЦПСР НаУКМА (ст. викладач КНЕУ Бойчук О. С.)

06 травня — лекція про діяльність приватного гештальт-психолога у приватному консультативному центрі «Школа відносин Ти і Я» (О.М. Арсірій, акредитований гештальт-терапевт ВОППГП, дипломований психолог, екзистенціальний терапевт, супервізор.)

08 травня — лекція про робочу діяльність шкільного психолога (Роєнко В. Ю.) в НВК №20 (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів-ліцей №20):

Частина 1

Частина 2

07 травня — лекція про робочу діяльність організаційного психолога у компанії (ст. викладач КНЕУ Лавриненко Д. Г.)