Відкриті лекції з психологами практиками для здобувачів освітньо-професійної програми «Економічна та соціальна психологія»19 Грудня 2022р.

У листопаді-грудні 2022 року відбулися кілька цікавих лекцій за участі психологів практиків для здобувачів освітньо-професійної програми «Економічна та соціальна психологія»

30.11. 2022р. о 18.00 Лекція «Терапевтична практика у воєнний час. Можливості, виклики, динаміка». Ведуча: Олена Арсірій, акредитований гештальт-терапевт ВОППГП, дипломований психолог, екзистенціальний терапевт, супервізор. Спеціалізації: «Робота з кризами і травмами», «Арт-терапевтичні методи», «Робота із сексуальністю», «Терапія та коучинг організацій». Сергій Болдирєв, гештальт-терапевт ВОППГП, дипломований психолог, екзистенціальний терапевт, супервізор.

06.12. 2022 р. о 16.00, зустріч-лекція з психологом Київського міського центру гендерної рівності, запобігання та протидії насильству – Ольгою Павловою на тему «Формування навичок стресостійкості, досвід Ізраїлю».

Матеріали до лекцій:

Презентація О.Павлової «Перша психологічна допомога в кризових ситуаціях. ДосвідІзраїлю»