«ЕКОНОМІЧНА ТА БІЗНЕС-ОСВІТА: OPEN SPACE»31 Березня 2023р.

31 березня 2023 року кафедрою педагогіки та психології КНЕУ ім. В. Гетьмана був проведений  профорієнтаційний захід «ЕКОНОМІЧНА ТА БІЗНЕС-ОСВІТА: OPEN SPACE».  Мета заходу – налагодження співпраці та  організація комфортного освітнього середовища між здобувачами різних курсів, випускниками та  викладачами ОПП «Економічна та бізнес-освіта»; розвиток професійної ідентичності здобувачів та формування позитивної навчальної спрямованості.

З самого початку заходу запанувала позитивна атмосфера невимушеного спілкування однодумців, учасників спільної єдиної команди, що зустрілися обмінятися досвідом у здобутках та перспективах  навчання на нашій освітньо-професійній програмі.

На початку заходу учасників заходу привітала гарант освітньо-професійної програми, доцент кафедри педагогіки та психології Саркісова Оксана.

Надалі було представлено досвід міжнародних стажувань викладачів та студентів у межах  проекту Erasmus + «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні» (PAGOSTE).

Професор Кулалаєва Наталя розповіла про стажування у Віденському університеті економіки та бізнесу (Австрія).

Випускниця ОПП "Економічна та бізнес-освіта" Мирошник Алла та студентка 3 курсу Арнаутова Лариса поділилися спогадами про навчання на  нашій ОПП та враженнями про стажування в Університеті м. Констанц (Німеччина).

Студентка 4 курсу Сокол Ілона розповіла про стажування в Університеті  Рома Тре (Італія).

Друга частина заходу була присвячена презентації групових проєктів «Образ майбутньої професії», в яких студенти порівняли себе на початку навчання, на сьогодні (Хто я? Чим я займаюсь? Що мене цікавить?)  та проаналізували можливості та перспективи, які відкриває перед ними наша спеціальність «Професійна освіта (Економіка)».  Не дивлячись на те, що проєктне завдання було однаковим для всіх, реалізація цих проєктів вилилася в феєрверк різноманітних та різнопланових презентацій. При підготовці презентацій студенти проявили творчість, самостійність та продемонстрували високу вмотивованість.

Зустріч вийшла насиченою не тільки позитивними емоціями, а і практичними порадами, конкретними прикладами продуктивної роботи, що створило атмосферу успіху, задоволення та сформувало прагнення до саморозвитку та самовдосконалення. На завершення заходу була проведена розважальна вікторина для спільних груп студентів та викладачів, що  працювали в тандемі.

В підсумку, відбувся обмін емоціями та враженнями, подяка спікерам, висловлення побажань. Було прийнято одностайне спільне рішення – зробити проведення профорієнтаційного заходу «ЕКОНОМІЧНА ТА БІЗНЕС-ОСВІТА: OPEN SPACE» щорічним.

Дякуємо організаторам та учасникам заходу!

Відеозапис заходу

Презентація здобувачів групи УБ-201