Успішна акредитація освітньої програми "Практична психологія"01 Липня 2022р.

Акредитація освітньо-професійних програм має на меті їх оцінювання на предмет відповідності стандарту освіти, а також спроможності закладу освіти забезпечити досягнення здобувачами освіти передбачених в освітній програмі результатів навчання. Тож необхідність акредитації, тобто підтвердження того, що освітня програма дійсно якісна і відповідає усім сучасним вимогам постала і перед кафедрою педагогіки та психології щодо освітньо-професійної програми «Практична психологія».

Упродовж лютого-червня 2022 освітня програма «Практична психологія», не дивлячись на нелегкий для України час, проходила процедури акредитації. Цьому процесу передувала тривала ретельна підготовка зі сторони викладачів психології та членів проєктної групи програми. Особливо варто відзначити вклад професора кафедри, доктора психологічних наук Савченко Олени Вячеславівни, завідувача кафедри, професора, доктора педагогічних наук Артюшиної Марини Віталіївни, заступника завідувача кафедри з навчально-методичної роботи, доцента, кандидата педагогічних наук Саркісової Оксани Юріївни, гаранта програми, доцента, кандидата психологічних наук Корват Лариси Володимирівни.

Процес акредитації був цікавий, наповнений неочікуваними (стресовими) ситуаціями. Та в решті решт рішення Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти було одноголосним – «Акредитувати освітню програму».

Вітаємо усіх причетних до акредитації програми «Практична психологія» з успіхом!