Факультет управлiння персоналом, соціології та психології

КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ СЕМІНАР ТА ПОШИРЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ПРОЕКТУ ЄС ТЕМПУС BUSEEG-RU-UA В ДВНЗ «КНЕУ ім. ВАДИМА ГЕТЬМАНА»26 Червня 2015р.

23-25 червня 2015 року у ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» відбулись консультаційний семінар та розповсюдження результатів проекту ЄС Темпус «Набуття професійних і підприємницьких навичок за допомогою виховання підприємницького духу та консультації підприємців-початківців» 544202-TEMPUS-1-2013-1-AT-TEMPUS-JPHES (BUSEEG-RU-UA).

У роботі семінару взяли участь команди проекту від Віденського економічного університету, Університету м. Констанц, Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана та Нижньоновгородського державного університету ім. М.І. Лобачевського, представник Торгово-промислової палати України, а також викладачі КНЕУ, Економічного коледжу та Коледжу інформаційних систем і технологій КНЕУ.

Цілями консультаційного семінару було підведення підсумків курсів підвищення кваліфікації викладачів КНЕУ, індивідуальна консультація розробників матеріалів, дисемінація результатів проекту, виступи та майстер-класи.

Розпочав зустріч проф. Томас Дайссінгер (Університет м. Констанц) з виступом «Порівняння структур завдань закладів професійної освіти Німеччини та Австрії», у якому окреслив особливості, функції та відмінності німецької та австрійської систем професійної освіти.

Керівник проекту проф. Ріхард Фортмюллер та Марія Форабергер (Віденський університет економіки і бізнесу (Австрія)) провели з учасниками семінару майстер-клас «Соціальні дилеми», що передбачав використання ігрових та технологій командної роботи для відпрацювання питань розподілу соціальних благ, врахування інтересів різних стейкхолдерів (органів державної влади, населення, установ, що надають послуги з охорони здоров’я, освіти тощо), підвищення соціальної відповідальності.

Також вони зробили презентацію на тему «Формування фінансового плану бізнесу» з використанням кейсу та залученням до роботи і дискусії учасників семінару.
24 червня 2015 р. на семінарі для підведення підсумків курсів підвищення кваліфікації викладачів КНЕУ, які були організовані під егідою проекту TEMPUS BUSEEG-RU-UA, викладачами-слухачами курсів під керівництвом професора Г.О. Швиданенко відбулась презентація розроблених командами бізнес-планів. Професор Г.О. Швиданенко та доц. Бойченко К.С. провели за участі всіх учасників семінару майстер-клас «Ми створюємо бізнес і формуємо команду». Учасник команди проекту від Віденського економічного університету Герхард Гайслер вручив сертифікати про закінчення курсів підвищення кваліфікації викладачам КНЕУ.

Наприкінці семінару відбулись індивідуальні бесіди Герхарда Гайслера і Микаела Лушина з розробниками матеріалів проекту - викладачами КНЕУ.

Згідно програми консультаційного семінару та розповсюдження результатів проекту було здійснено також дисемінаційні заходи в Уманському національному університеті садівництва (м. Умань) та в Інституті підготовки кадрів Державної служби зайнятості (м. Київ).