Факультет управлiння персоналом, соціології та психології

Дисемінація проекту ЄС Tempus в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України30 Червня 2015р.

25 червня 2015 р. відбулось представлення проекту ЄС Tempus 544202 – TEMPUS – 1 – 2013 – 1 – AT - TEMPUS-JPHES (BUSEEG-RU-UA) «Набуття професійних і підприємницьких навичок за допомогою виховання підприємницького духу та консультації підприємців-початківців» в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості України в рамках проведення дисемінації проекту.

Професор В.М. Петюх та професор Ріхард Фортмюллер виступили з доповіддю на тему «Формування професійних та підприємницьких навичок шляхом виховання підприємницького духу та консультацій підприємців-початківців».

У своєму виступі професор Ріхард Фортмюллер акцентував увагу на необхідності формування компетентностей, розвитку підприємницького духу в осіб, що планують відкрити власний бізнес.

Також він звернув увагу на можливості удосконалення навчально-методичного забезпечення підготовки підприємців-початківців державною службою зайнятості України з використанням навчальних матеріалів, які розроблені в процесі реалізації проекту ЄС Tempus.

Професор Фортмюллер також поділився досвідом організації роботи служби зайнятості у Австрії.